Pływaj z Nemo i Tygryskiem!

????Nawet jeśli pogoda za oknem do tego nie zachęca, warto wybrać się ze swoim maluchem na basen. Pływanie to nie tylko doskonała zabawa dla maleństwa i rodziców, ale także przejaw troski o prawidłowy rozwój dziecka. Aby dodatkowo umilić najmłodszym pobyt na basenie, producent pieluszek Huggies® Little Swimmers przygotował ich specjalną serię z postaciami z bajek Disneya.


Huggies® Little Swimmers są kolorowe i wyglądem przypominają kąpielówki. Wszystkie pieluszki Huggies® Little Swimmers mają teraz nadrukowane postacie znane maluchom z bajek Disneya. Maleństwo chętnie założy pieluszkę z mistrzowsko pływającą rybką Nemo lub zabawnym Tygryskiem z bajki o Kubusiu Puchatku. Majteczki te posiadają unikalny wkład chłonący, który nie pęcznieje w wodzie, a wyjątkowa konstrukcja i specjalny materiał powoduje, że Huggies® Little Swimmers nie ulegają zniszczeniu po zamoczeniu. Ich odpowiednio wyprofilowane falbanki zapobiegają przeciekaniu, a elastyczne boki łatwo dopasują się do talii dziecka, zapewniając mu wygodę, higienę i bezpieczeństwo. Uniwersalne zapięcia ułatwiają zdejmowanie i zakładanie, pomagając w szybki i sprawny sposób przebrać maluszka.


O pływaniu niemowląt


Jak mówi Artur Bartochowski fizjoterapeuta z Instytutu Matki i Dziecka „środowisko wodne bardzo silnie oddziałuje na układ nerwowy małego pływaka. Woda opływając ciało wywiera bardzo mocne wrażenia czuciowe u malucha. Ponieważ zmysł dotyku jest bardzo dobrze rozwinięty już od urodzenia, mały człowiek w trakcie zajęć odczuwa swoisty delikatny masaż całego ciała”.


Przygodę z pływaniem mogą rozpocząć już 3 miesięczne maluszki, ale zaleca się wtedy odpowiednio przygotowane baseny – z podgrzaną wodą i dobrze wyszkolonym instruktorem. Na większości basenów dziecko do 3 roku życia musi korzystać ze specjalnych pieluszek do pływania. Dlatego wszystkim rodzicom, którzy chcą zapewnić higienę i bezpieczeństwo swoim małym pływakom, firma Kimberly-Clark, proponuje jednorazowe pieluszki do pływania Huggies® Little Swimmers.


 

Authors

Related posts

Top