Radosne i wspólne biesiadowanie zaspokaja naturalne potrzeby dziecka: poczucie bliskości, bezpieczeństwa i miłości

Rodzinny piknik na łonie natury

Jak zamienić zwykły spacer z dzieckiem w niezwykłą przygodę? To proste! Wystarczy zorganizować rodzinny piknik, chociażby w przydomowym ogródku czy pobliskim parku. Wszak nie o miejsce tutaj chodzi, ale o niepowtarzalną piknikową atmosferę.
Samo dobro

Dzieciaki uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Rodzinny piknik będzie więc świetną okazją, aby na łonie przyrody spędzić ze sobą kilka niespiesznych chwil, by świetnie się razem bawić i doświadczyć czegoś nowego. Ale piknik to nie tylko wspaniała atrakcja, ale i spora porcja zdrowia. Pobyt na świeżym powietrzu dotlenia mózg i sprawia, że dziecko szybciej się uczy i lepiej się koncentruje. A to jest niezwykle cenne, zwłaszcza w kontekście najmłodszych pociech, które każdego dnia intensywnie przyswajają całą masę nowych informacji. Dotleniony organizm to nie jest jedyna korzyść, jaką niesie ze sobą piknik. Zabawa na świeżym powietrzu dodaje dzieciom energii, pobudza organizm do pracy, stymuluje rozwój mięśni i układu kostnego, poprawia odporność i świetnie wpływa na ich samopoczucie.

Dobre emocje

Nic tak dobrze nie buduje trwałych i wartościowych relacji rodzinnych jak wspólne spędzanie czasu. Piknik jest ku temu doskonałą okazją. Radosne i wspólne biesiadowanie na łonie przyrody zaspokaja najbardziej naturalne potrzeby dziecka: poczucie bliskości, bezpieczeństwa i miłości.

Piknikowe ABC

Piknik z dzieckiem to nie lada wyzwanie. Maluchy bywają bowiem najbardziej wymagającymi uczestnikami biesiady pod chmurką. Dlatego szczególnie zadbaj o ich komfort i świetne samopoczucie. Wygodny, przyjemny w dotyku koc (np. Koc piknikowy Skip Hop Chevron ze sklepu www.babymama.pl), kilka miękkich poduch, kosz pełen pyszności i głowa pełna pomysłów- oto piknikowy must have.

Praktyczne rozwiązania

Komfort biesiadującego malucha jest tak samo ważny jak jego bezpieczeństwo. Aby uniknąć przeziębienia i innych zdrowotnych nieprzyjemności, zabierzmy ze sobą koc, na którym nie tylko dobrze się siedzi, ale taki, który właściwie o nas zadba. Wybierajmy te koce są wytrzymałe i wodoodporne (np. Koc piknikowy Chevron Skip Hop ) i dobrze chronią przed ewentualnym zimnem czy wilgocią.

Nieprzemakalny, wodoodporny, miękki w dotyku koc piknikowy Skip Hop świetnie się sprawdza w czasie wiosenno- letnich pikników. Dobrze chroni przed wilgocią, jest łatwy do utrzymania w czystości i w transporcie.

Koc piknikowy Chevron Skip Hop – cena: 177,00 PLN www.babymama.pl *

Koc piknikowy  Chevron Skip Hop-5-005-2014-06-02 _ 20_01_50-80

Koc piknikowy  Chevron Skip Hop-1-001-2014-06-02 _ 20_01_50-80

Koc piknikowy  Chevron Skip Hop-2-002-2014-06-02 _ 20_01_50-80

Koc piknikowy  Chevron Skip Hop-3-003-2014-06-02 _ 20_01_50-80

Koc piknikowy  Chevron Skip Hop-4-004-2014-06-02 _ 20_01_50-80

Authors
Top