Wspieramy rozwój malucha

Wspieramy rozwój malucha

Zabawki, którymi na co dzień otaczamy malucha, mają ogromny wpływ na jego rozwój. Banalne, oczywiste, niewymagające mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Nie od dziś przecież wiadomo, że dzieci najlepiej i najefektywniej uczą się przez zabawę. A więc jak wspierać kreatywność i rozwijać zmysły i zdolności manualne, to tylko z zabawkami pełnymi niespodzianek!

Układanki- nakładanki
Im więcej niespodzianek kryje zabawka, tym lepiej. I zabawka nakładanka Skip Hop ze sklepu www.babymama.pl jest tego najlepszym przykładem. Nie dość, że rozbudza naturalną ciekawość świata najmłodszych, zachęcając do zabawy, aktywności, przekładania i układania i wspiera tym samym kreatywność pociechy, to dodatkowo rozwija zdolności manualne dziecka i zachęca do bycia twórczym i samodzielnym. Złożona z pojazdu i sześciu drewnianych klocków, daje możliwość radosnego odkrywania świata na wiele sposobów: od bycia układanką po bycie towarzyszem w czasie spacerowania. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia!

I nauka, i zabawa
Warto zachęcać dziecko do mądrej, twórczej, edukacyjnej zabawy. A Puzzle Domek Skip Hop doskonale się do tego nadają. Te puzzle to alfabet zoo ukryty w domku. Intryguje, zachęca do zadawania pytań i próbowania, do bycia twórczym. Trenuje zdolności manualne i wspiera logiczne myślenie. A to wszystko w atmosferze świetnej zabawy. Puzzle Domek to dziesięć klocków o różnych kształtach, które powinno wkładać się we właściwe okienka, co może być punktem wyjścia do rozmowy o kształtach, szukania w pokoju przedmiotów o kształtach znanych z zabawki Skip Hop itp. Dodatkowym atutem zabawki są swoiste podpowiedzi ukryte w zabawce. Nie dość, że pomagają maluchom w udzieleniu dobrej odpowiedzi, to dodatkowo przyczyniają się do rozwoju zdolności logicznego myślenia, skojarzeń, spostrzegawczości. Same zalety!

Przede wszystkim bezpiecznie
Dobra zabawka dla malucha, czyli jaka? Przede wszystkim taka, która gwarantuje najmłodszym bezpieczeństwo (posiada potrzebne certyfikaty, jest wykonana z dbałością o każdy szczegół, z nietoksycznych, zdrowych elementów), kolorowa, przyjazna, twórcza, zachęcająca do zabawy. A zabawki Skip Hop są tego doskonałym przykładem. Wykonane z drewna, pomalowane nietoksycznymi farbami, zaprojektowane z myślą o najmłodszych- tak, by wspierać naturalną ciekawość świata i potrzebę radosnego odkrywania praw w nim rządzących.

Więcej informacji o zabawkach Skip Hop Rodzice znajdą na www.babymama.pl

Puzzle Domek Skip Hop – cena 139,00 zł
Zabawka nakładanka Skip Hop – cena 99,00 zł

pol_pl_Skip-Hop-Puzzle-Domek-910_6

pol_pl_Skip-Hop-Nakladanka-Alfabet_1

pol_pl_Skip-Hop-Nakladanka-Alfabet_2

pol_pl_Skip-Hop-Nakladanka-Alfabet_3

pol_pl_Skip-Hop-Nakladanka-Alfabet_4

pol_pl_Skip-Hop-Nakladanka-Alfabet_5

pol_pl_Skip-Hop-Nakladanka-Alfabet_6

pol_pl_Skip-Hop-Puzzle-Domek-910_1

pol_pl_Skip-Hop-Puzzle-Domek-910_2

pol_pl_Skip-Hop-Puzzle-Domek-910_3

pol_pl_Skip-Hop-Puzzle-Domek-910_4

pol_pl_Skip-Hop-Puzzle-Domek-910_5

Authors

One Comment;

  1. Lilka Michalak said:

    Mój ulubiony Skip Hop! A własciwie nasz – synek zaczynał od maty, potem był bidon. Aż żałuję, że jest juz za duzy na takie puzzle i zabawki, bo wyglądają bajecznie!

Comments are closed.

Top