1, 2, 3… do kąpieli idziesz ty!

Kraków, 23 czerwca 2017

1, 2, 3… do kąpieli idziesz ty!

Brygada CALYPSO gotowa do akcji

Pisk, wrzask, codzienne zmagania przed drzwiami łazienki? Też to znasz? A wiesz, że wieczorna toaleta może być „czystą” przyjemnością dla twojego malucha, a więc również dla ciebie? Wystarczy zadbać o detale…
Zbierz kolekcję bajkowych gąbek do ciała CALYPSO i spraw, by kąpiel stała się wielką, magiczną przygodą, a nie rodzinnym wyzwaniem! Koniec ze łzami i frustracją. Zachęć dziecko do kąpieli i zapewnij mu ogromną radość, a sobie błogi, wieczorny spokój. W doborowym towarzystwie gąbkowych bohaterów Calypso żadne dziecko podczas kąpieli nie będzie się nudzić!
Lady Bunny i Little Bear dodadzą odwagi i błyskawicznie zmyją piekącą pianę z załzawionych oczu, a podczas zmagań z „pienistym potworem” zawsze można liczyć na wsparcie brawurowo skąpanych w gorącej wodzie bohaterów filmu „Fistaszki. Koniec końców – Twojego malucha z kąpielowej opresji wybawi niezastąpiony Snoopy!

Brygada CALYPSO gotowa do kąpielowej akcji!
Lady Bunny i Little Bear od CALYPSO to wyjątkowo miękkie i delikatne rękawice kąpielowe Animal Glove z serii Junior, które pokocha każdy maluch. To nieodłączny element dziecięcych kąpieli – nie tylko myją, ale zapewniają też świetną pacynkową zabawę!
Tak uwielbiane przez dzieci gąbki CALYPSO z bohaterami filmu „Fistaszki” to wyjątkowo miękki kompan dziecięcych kąpieli. Świetnie nadają się do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt.

Produkty CALYPSO są do kupienia w sklepie internetowym: www.rossmann.pl oraz na www.spontex24.pl/calypso, jak też w hipermarketach oraz drogeriach na terenie całego kraju. Więcej informacji na: www.calypsobeauty.pl.
Informacje dodatkowe
CALYPSO – ekspert od naturalnego piękna skóry!
Uwolnij naturalne piękno w domowym zaciszu. Poczuj się, jak po dniu w nadmorskim SPA lub na plaży!
Calypso to międzynarodowa marka gąbek premium, przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji ciała. Profesjonalne produkty Calypso – ułatwiające codzienną dbałość o higienę i urodę – są dostępne na polskim rynku od ponad 20 lat.
Calypso to ekspert od naturalnego piękna kobiecej skóry! Gąbki i akcesoria kosmetyczne – inspirowane naturą i morzem – to gwarancja zdrowej i świeżej skóry, pozytywnego orzeźwienia i zasłużonego odprężenia, niczym po dniu w nadmorskim SPA czy na plaży!
Różnorodność naturalnych materiałów, z których wykonane są produkty marki Calypso sprawia, że znajdują one wszechstronne zastosowanie w codziennej pielęgnacji – od peelingu i złuszczania, przez masaż, tonizację, regenerację i rewitalizację, aż po demakijaż.
Calypso to produkty, które skutecznie pomagają wydobyć
naturalne piękno kobiecej skóry!

W ofercie Calypso dostępne są nie tylko wysokiej jakości gąbki z celulozy i poliuretanu do pielęgnacji kobiecego ciała, ale również produkty do demakijażu, akcesoria i urządzenia elektryczne do pielęgnacji skóry twarzy i stóp, oraz bajeczne gąbki i myjki dedykowane dzieciom.

www.calypsobeauty.pl

Authors
Top