Poród Wiadomości branżowe

Czyste rączki, czysta buzia aktywnego malucha – nowe chusteczki nawilżane Huggies? o zapachu ogórkowym

Nowe chusteczki Huggies® ułatwiają mamom zapanowanie nad rozkosznym zamieszaniem wywołanym aktywnością maluchów oraz umożliwiają błyskawiczne doprowadzenie dziecka do czystości! Nowoczesne mamy coraz częściej sięgają po

Nowe chusteczki Huggies® ułatwiają mamom zapanowanie nad rozkosznym zamieszaniem wywołanym aktywnością maluchów oraz umożliwiają błyskawiczne doprowadzenie dziecka do czystości!

Nowoczesne mamy coraz częściej sięgają po chusteczki nawilżane nie tylko podczas zmiany pieluszki. Używają ich kilkukrotnie w ciągu dnia w wielu zaskakujących sytuacjach. Zarówno w domu, jak i na spacerze zdarzają się momenty, w których wilgotna chusteczka jest niezbędna i pozwala szybko doprowadzić malucha do czystości. Niejedna mama rozpoczyna karmienie malucha czy zabawę od „uzbrojenia się” w wilgotne chusteczki. Mamy wiedzą, że ich pociechy potrafią być bardzo pomysłowe, szczególnie wtedy, gdy trzymają w rączkach takie narzędzia jak łyżeczka z zupką czy kolorowe kredki i flamastry.

Na ratunek wszystkim mamom małych artystów, dzieci uwielbiających buszować w piaskownicy, a także maluchów, które mają problem z precyzyjnym umieszczaniem zupki marchewkowej w buzi, marka Huggies® przygotowała nowe chusteczki nawilżane o zapachu ogórkowym. Specjalne włókna zastosowane w nowych chusteczkach nawilżanych Huggies® są wytrzymałe, a zarazem miękkie. Dokładnie czyszczą wrażliwą skórę dziecka, nie powodując podrażnień. Subtelny zapach ogórkowy nowych chusteczek Huggies® pozostawia przyjemne uczucie świeżości, nie podrażniając dróg oddechowych malucha. Zabawnie odciśnięte na opakowaniach kolorowe dziecięce rączki sprawiają, że zarówno maluchy jak i rodzice chętnie wybierają nowe chusteczki Huggies®. Istotnym atutem nowego produktu jest możliwość pojedynczego wyciągania chusteczek z opakowania.

Nowe chusteczki nawilżane Huggies® są najlepszym „strażnikiem czystości” każdego dziecka, a ilość sytuacji w których staną się niezastąpione, zależy tylko od wyobraźni malucha.


Średnia cena detaliczna chusteczek nawilżanych Huggies® wynosi 5,99 PLN.

 

A to już wiesz?  Dieta wegetariańska dla dzieci – zdrowa, czy nie?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy