Wiadomości branżowe

Miliony maleńkich otworków w strukturze nowych pieluszek Huggies? zapewniają dopływ świeżego powietrza, chroniąc skórę dziecka przed podrażnieniami

Producent Huggies® – firma Kimberly-Clark – stale udoskonala produkty tej marki. Teraz rodzice mogą wybrać nowe, ulepszone pieluszki Huggies® Premium, aby zapewnić maluchowi zdrowie i komfort każdego dnia.


Zbliża się lato – czas w którym maleństwa z ogromną przyjemnością odkrywają świat bawiąc się na świeżym powietrzu. Potrzebują wówczas swobody oraz pełnego komfortu, aby skupić się na swoich ulubionych czynnościach właściwych dla „małych odkrywców”. Latem delikatna pupa dziecka jest szczególnie narażona na odparzenia. Problem ten jest najczęściej spowodowany przyleganiem wilgoci do skóry, tarciem oraz brakiem dopływu powietrza do pupy maluszka – te czynniki niejednokrotnie łączą się z nieprawidłową pielęgnacją oraz stosowaniem niewłaściwych pieluszek.
Aby zapewnić najmłodszym prawidłowy rozwój, firma Kimberly-Clark prowadzi badania związane z udoskonalaniem produktów Huggies® dostępnych na rynku. W tym roku na półkach oraz w sklepie internetowym dostępnym na www.pieluszki.pl pojawiły się ulepszone Huggies® Premium. Do wykonania pieluszek zastosowano bardziej przewiewne materiały, złożone z milionów maleńkich otworków, które zapewniają skórze malucha stały dopływ świeżego powietrza, dzięki czemu zapobiegają poceniu i podrażnieniu delikatnej skóry niemowlęcia. Dzięki specjalnej formule Baby Soft System wkład pieluszki Huggies® Premium gwarantuje wyjątkową chłonność oraz utrzymanie wilgoci z dala od pupy dziecka, zmniejszając ryzyko wystąpienia pieluszkowego zapalenia skóry. Powleczona delikatnym materiałem zewnętrzna warstwa pieluszki oraz specjalne rzepy, które można wielokrotnie rozpinać i zapinać, zostały stworzona po to, aby zapewnić rodzicom wygodę użytkowania. Pieluszki Huggies® Premium jako jedyne na rynku mają nadrukowane na powłoczce postaci Disney’a, Które sprawiają że pieluszka jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla malucha oraz rodzica. 


Huggies®  Premium dostępne są w różnych rozmiarach, tak aby bez względu na wagę pociechy zapewnić jej wygodę oraz zdrową skórę:
Huggies®  Premium Super-Flex 3 (dla dzieci ważących 5-9 kg)
Huggies®  Premium Super-Flex 4 (dla dzieci ważących 8-14 kg)
Huggies®  Premium Super-Flex 4+ (dla dzieci ważących 10-16 kg)
Huggies®  Premium Super-Flex 5 (dla dzieci ważących 12-22 kg)
Huggies®  Premium Super-Flex 6 (dla dzieci ważących 16+ kg)


Ceny produktów Huggies®  Premium dostępne są w sklepie internetowym marki Huggies®  na www.pieluszki.pl.
Pieluszki Huggies® Premium polecane są przez Instytut Matki i Dziecka.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #jest   #nie   #porter novelli   #spo