Poród Wiadomości branżowe

Supernagrody w Wielkim Konkursie Klubu Lifestyle w Super-Pharm!

Teaser

Supernagrody w Wielkim Konkursie Klubu Lifestyle w Super-Pharm!

Już od dzisiaj  (czwartek, 18 kwietnia 2013 r.) każdy posiadacz karty Klubu Lifestyle, drogerii Super-Pharm ma szansę wygrać główną nagrodę i pojechać na wakacje nowym,  megamodnym samochodem  Opel Adam. Dodatkowo na  kochających nowoczesną technologię zwycięzców konkursu czekają supernagrody: 10 iPhone?ów 5 oraz 10 iPadów mini. Ponadto na klientów czekają nagrody w postaci kart podarunkowych Super-Pharm oraz napoi Coca-Cola.

 

Aby przystąpić do konkursu wystarczy w okresie od 18 kwietnia do 8 maja 2013 b.r.  zrobić zakupy z kartą LifeStyle za minimalną kwotę 39 złotych, w tym nabyć dowolny produkt Coca-Cola o pojemności 500 ml   (napoje: Coca-Cola, Coca-Cola Light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite lub Nestea). Następnie należy wysłać SMS o treści: LIFESTYLE.NR PARAGONU pod  numer 70906 i udzielić prawidłowej odpowiedzi na dwa pytania. Koszt jednego SMSa to 0,50 zł netto/0,62 zł brutto.

 

Do wygrania w konkursie: Opel Adam x 1, iPhone 5 16 GB x 10, iPad mini 32 GB x 10, Karta podarunkowa Super-Pharm o wartości 50 zł x 100, napój Coca-Cola 500 ml x 1 000.

 

Więcej informacji o konkursie Klubu Lifestyle: www.klublifestyle.pl/promocje

 

 

Aby przystąpić do Klubu LifeStyle należy zarejestrować się na www.klublifestyle.pl lub w kiosku multimedialnym dostępnym we wszystkich sklepach Super-Pharm.  Każdy Klient, który dołączy do programuotrzymuje kartę Klubu LifeStyle, która upoważnia do zbierania punktów oraz korzystania z pogłębionych promocji i spersonalizowanych kuponów rabatowych.

Z programu Klubu LifeStyle można również korzystać za pośrednictwem telefonów komórkowych, po zainstalowaniu darmowej aplikacji na smartfony. Aplikacja Super-Pharm jest prostym, a zarazem innowacyjnym rozwiązaniem, które ułatwia dostęp do przywilejów i ofert, przygotowanych specjalnie dla klubowiczów.
 

O Super-Pharm

Super-Pharm to jedyna sieć sklepów typu drugstore w Polsce, będąca połączeniem apteki, drogerii                  i perfumerii w jednym miejscu. Sieć osiągnęła liczbę 44 własnych sklepów samoobsługowych, działających w większości dużych miast. Swoim zasięgiem obejmuje województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.

Super-Pharm oferuje bogaty asortyment produktów w kategoriach: kosmetyki, dermokosmetyki, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

Sieć Super-Pharm jest rynkowym liderem w Izraelu. Składa się tam z ponad 150 aptek-drogerii i zatrudnia 6000 osób. W Kanadzie sieć działa pod nazwą – Shoppers Drug Mart.

 

                                                                                                                

 

< 239613" >

Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy