Wiadomości branżowe

Wyjątkowa miękkość i chłonność dla zdrowej skóry maleństwa dzięki nowym pieluszkom Huggies? Newborn

W marcu firma Kimberly-Clark, producent pieluszek Huggies® wprowadziła na rynek ulepszone pieluszki  Huggies® Newborn. Nowe pieluszki wykonane są ze starannie dobranych, jeszcze bardziej miękkich i przewiewnych materiałów,

W marcu firma Kimberly-Clark, producent pieluszek Huggies® wprowadziła na rynek ulepszone pieluszki  Huggies® Newborn. Nowe pieluszki wykonane są ze starannie dobranych, jeszcze bardziej miękkich i przewiewnych materiałów, dzięki czemu mamy mają gwarancję bezpieczeństwa i zdrowia skóry swoich pociech.   

Kiedy maleństwo przychodzi na świat jest zupełnie bezradne. Każda młoda mama pragnie zapewnić niemowlęciu komfort i pielęgnować je w taki sposób, aby uchronić przed dokuczliwymi przypadłościami zdrowotnymi. Częstą dolegliwością występującą u kilkutygodniowych maleństw jest pieluszkowe zapalenie skóry. Delikatna skóra małego dziecka jest szczególnie narażona na podrażnienia i różnorodne stany zapalne. Pieluszkowe zapalenie skóry jest jednym z najczęstszych problemów dermatologicznych występujących u niemowląt – mówi Dr n. med. Alicja Karney, pediatra Instytutu Matki i Dziecka. Schorzenie to wywołane jest przede wszystkim zwiększoną wilgotnością, tarciem, a przede wszystkim nieprawidłową pielęgnacją. Dlatego tak istotne dla zdrowego rozwoju maluchów jest w tym wypadku używanie odpowiednich pieluch.   

Aby zabezpieczyć delikatną skórę dziecka przed zaczerwieniem i odparzeniem w miejscu przylegania pieluszek mamy powinny stosować wysokiej jakości jednorazowe pieluszki, które jak twierdzą specjaliści należy zmieniać odpowiednio często, nawet 8 razy na dobę. Lekarze pediatrzy zwracają także uwagę na konieczność „wietrzenia” pośladków kilka razy w ciągu dnia poprzez zdejmowanie pieluchy na kilkanaście minut.

Mamy, które chcą chronić delikatną skórę swojego nowonarodzonego maleństwa, powinny sięgnąć po najnowsze pieluszki Huggies® Newborn. Aksamitna w dotyku warstwa pieluszki bezpośrednio przylegająca do niedojrzałej skóry niemowlęcia wykonana została ze starannie wyselekcjonowanych materiałów nadających pieluszce jeszcze większą miękkość. Dodatkowym atutem nowego produktu jest zwiększona chłonność, która chroni przed przeciekaniem i zapewnia dziecku poczucie suchości przez długi czas. Struktura włókien zastosowana w Huggies® Newborn przepuszcza powietrze. Dzięki przewiewności pieluszki skóra malucha jest chroniona przed zaczerwienieniami i odparzeniami. Producent Huggies® Newborn zadbał także o komfort młodych rodziców, dlatego zastosował w nowych pieluszkach delikatną i przyjemną w dotyku zewnętrzną powłoczkę.

A to już wiesz?  unikanie przekazywania chorób dziedzicznych

Nowe pieluszki Huggies® Newborn są miękkie jak poduszeczka. Ich regularne stosowanie od momentu urodzenia malucha jest dobrym sposobem na unikniecie pieluszkowego zapalenia skóry, a dzięki temu na zapewnienie dziecku komfortu w pierwszych tygodniach życia. Huggies® Newborn występują w dwóch rozmiarach: Newborn 1  przeznaczone dla niemowląt w wieku od 0 – 3 miesiąca o wadze 2-5 kg, oraz Newborn 2 (mini)   dla niemowląt w wieku 0 – 5 miesiąca  ważących od 3 do 6 kilogramów.

Pieluszki Huggies® Newborn polecane są przez Instytut Matki i Dziecka.

Sugerowana cena: Newborn 1 (28 szt.) 16,99 PLN
Sugerowana cena: Newborn 2 (66 szt.) 34,99 PLN, Newborn 2 (80 szt.) 44,99 PLN

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy