Zdalne przedszkole online w domu – czy jest możliwe?Zamknięcie szkół i przedszkoli to trudne wyzwanie, które wymaga od rodziców zorganizowania rodzinnego dnia na nowo. Rodzice wymieniają się opieką nad maluchem, wymyślają
W ramach kampanii edukacyjnej M45+ Ministerstwo Zdrowia i Centrum Onkologii Instytut zorganizowało cykl spotkań edukacyjnych z pracownikami zakładów przemysłowych. Spotkania miały na celu propagowanie profilakty
Warszawa, 11 września 2017r. Nadpotliwość – dyskomfort, z którym można wygraćDla większości z nas skutecznym sposobem hamowania wydzielania potu są antyperspiranty. Są jednak osoby, dla których plamy pod pachami widoczn
SIFE to największa międzynarodowa inicjatywa z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, łącząca działania środowisk biznesowych i studenckich. Obecnie w organizację zaangażowanych jest 38 państw, 1600 uczelni i blisko
W ramach kampanii „Polka w ciąży” przedstawiamy drugą część artykułu autorstwa Prof. dr hab. n. med. Leszek Pawelczyka i dr n. med. Marcin Kormana z Kliniki Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu
Kto z nas z rozczuleniem nie wspomina chwil spędzonych w szkolnej ławce, ówczesnych przyjaźni, pierwszych miłości oraz przyspieszonego bicia serca przed wagarami? Często lubimy wracać do tych wspomnień, szukamy wtedy starych z
Miód w diecie dzieci – słodkie zdrowie czy silny alergen?Miód pszczeli tradycyjnie jest uznawany za jeden z najwartościowszych i najbardziej skutecznych lekarstw, jakie może zaoferować nam natura. Nic dziwnego, zawiera wie
TRZECIA EDYCJA FESTIWALU TAKE PART IN ARTKulturalna uczta dla bobasów i małych dzieci w WarszawieWe wrześniu rozpocznie się, trwający blisko cztery miesiące, jesienny przegląd najciekawszych spektakli ze świata w ramach Międ
Zielono im! O bohaterach, którzy zawsze grają fairZachęcanie dzieci do ruchu, popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych i zabawa przez sport, rozwój pasji w najczystszej postaci, a także szansa na odkrycie talentu. Wydaw
Ani nadwaga, ani tym bardziej otyłość nie przynosi człowiekowi żadnych korzyści. Działa negatywnie na kręgosłup, stawy, sprzyja miażdżycy, cukrzycy oraz niektórym nowotworom. Niestety wpływa również na system hormonalny