Dziecko

Jesteś mamą ciekawych świata maluchów?

W moim magicznym domu Jesteś mamą ciekawych świata maluchów? Dzieci, które pełne zachwytu codziennie radośnie poznają otoczenie? Pragniesz co rusz pomagać pociechom odkrywać urok i

W moim magicznym domu
Jesteś mamą ciekawych świata maluchów? Dzieci, które pełne zachwytu codziennie radośnie poznają otoczenie? Pragniesz co rusz pomagać pociechom odkrywać urok i magię życia? Mamy coś, co może Ci w tym pomóc!
Magiczna mata Cuddlemat cena: 99 pln www.babymama.pl

Dobrze się urządzić
Kreatywność dzieci nie zna granic! Dla małych odkrywców świata nie ma bowiem rzeczy niemożliwych! To właśnie dlatego musisz zrobić wszystko, aby Wasz dom był nie tylko czysty, przytulny, pełny dobrych emocji, ale także – by był bezpieczny. Bo choć aktywność, ruchliwość, pomysłowość i nieprzewidywalność najmłodszych ma swój niewątpliwy urok, to jednak ich bezpieczeństwo jest najważniejsze.
B jak bezpieczeństwo
Czy wiesz, jak wiele niebezpieczeństw czyha na maluchy w Waszym mieszkaniu? A zwłaszcza w łazience? Ta przestrzeń, choć mała, jest dla dziecka niemałym zagrożeniem. Dlatego nigdy nie zostawiaj pociechy samej w łazience (zwłaszcza w czasie kąpieli!). Zawsze dbaj o to, aby maluch nie miał dostępu do silnych substancji chemicznych, takich jak np. płyny i proszki do prania, płyny do czyszczenia i dezynfekowania sanitariatów.
Bardzo praktycznym łazienkowym rozwiązaniem jest dywanik. Ten pozornie błahy element w okazuje się być prawdziwym strażnikiem bezpieczeństwa najmłodszych. Na mokrej podłodze łatwo się poślizgnąć. Upadek na kafle łazienkowe może mieć swoje poważne konsekwencje. Dlatego zadbaj o to, aby dziecko, wychodząc z wody, miało bezpieczne, suche miejsce. Idealnie sprawdza się magiczna mata Cuddlemat ze sklepu www.babymama.pl ? estetyczna, higieniczna i?magiczna!

Magia kąpieli
Uwielbiasz te momenty, gdy dziecko zachwyca się nowościami? To triumfalne spojrzenie brzdąca, który właśnie odkrył coś nowego? To pełne niedowierzania ?łooooooooooo?, gdy doświadcza nieznanych dotąd sytuacji? Dzięki magicznej macie Cuddlemat Twoja łazienka zamieni się krainę dobrej zabawy i niecodziennych, iście magicznych przeżyć. Ta wyjątkowa mata zmienia się pod wpływem ciepła. Dzięki temu maluch, tuż po wyjściu z wanny, odkryje na dywaniku?. ślady swoich stóp! A to dopiero początek świetnej zabawy!
Magiczna mata Cuddlemat cena: 99 pln www.babymama.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy