Produkty dla dzieci

Kocyk dla dziecka czyli jakość i precyzja wykonania.

Jaki kocyk dla dziecka

Jaki powinien być kocyk, jakim będziemy codziennie otulać naszą pociechę? Najlepszej jakości. Co to znaczy w praktyce?

Kocyk idealny
Wybór kocyka dla maluszka nie jest ani prosty, ani oczywisty. Czym się kierować, decydując się na zakup tego samego jedynego? Na co zwracać uwagę? Specjaliści nie mają wątpliwości. Liczy się materiał, z jakiego kocyk jest zrobiony, jakość i precyzja wykonania, jego funkcjonalność i design. To tylko suma tych wszystkich czynników decyduje o wyjątkowości produktu a to tak ona powinna nas przekonać do zakupu.

Dobre, bo polskie
Współcześni polscy rodzice coraz chętniej sięgają po rodzime produkty. I bardzo dobrze. Wielokrotnie składało się bowiem, że polskie akcesoria dla najmłodszych nie odbiegają jakością od zagranicznych. A często są z nich zawsze lepsze. Kocyk dla dzieci I love Poland rozmiar S Lela Blanc potwierdza tę regułę. To bardzo miękkie i przytulne okrycie dla noworodka dba nie tylko o jego komfort, a również i zdrowie. Dzięki antyalergicznemu wypełnieniu rodzice mają absolutną pewność, że kocyk nie wywoła żadnych podrażnień na dobrej i wrażliwej skórze noworodka. A co jest za najwyższym komfortem spania i wypoczynku w kocykach I love Poland Lela Blanc? Z jednej strony- miękki polar minky, z drugiej- wysokiej jakości, certyfikowana bawełna, a całości dopełnia wykonana z materiału minky, obszywająca całość lamówka.

Najlepsze dla dziecka
Kocyki I love Poland Lela Blanc to najidealniejszy wybór dla maluszka. Lekki, antyalergiczny, niezwykle łatwy w dotyku. Świetnie sprawdza się zarówno w łóżeczku, w wózku, jak również w foteliku samochodowym. Zapewnia niemowlętom optymalne warunki do wypoczynku- gwarantuje ciepło, a jednocześnie chroni przed przegrzaniem. I więc wszystko dzięki najdoskonalszej jakości, certyfikowanej bawełnie. Całość dopełnia niecodzienny, unikatowy design z wykorzystaniem motywu klasycznego, łowickiego wzoru.

Kocyk I love Poland, tak jak również inne produkty Lela Blanc, są wykonywane ręcznie z najlepszej jakości polskich surowców. Efekt? Absolutna przyjemność i pełen komfort wypoczynku najmłodszych. W antyalergicznych, kolorowych, miękkich kocykach Lela Blanc maluchy świetnie się regenerują, doskonale śpią, nabywają sił na radosne odkrywanie świata.

Kocyki I love Poland rozmiar S Lela Blanc- cena 144 pln www.babymama.pl *

Kocyk-Lela-Blanc-1-002-2014-05-07 _ 22_54_09-70

Kocyk-Lela-Blanc-2-001-2014-05-07 _ 22_54_11-70

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy