Wiadomości branżowe

Krem kremowi nierówny

Jak dbać o pupę niemowlęcia Pupa malucha wymaga specjalnej pielęgnacji. Zwłaszcza przez pierwsze 36. miesięcy życia. To właśnie tyle czasu potrzebuje skóra dziecka, aby osiągnąć

Jak dbać o pupę niemowlęcia
Pupa malucha wymaga specjalnej pielęgnacji. Zwłaszcza przez pierwsze 36. miesięcy życia. To właśnie tyle czasu potrzebuje skóra dziecka, aby osiągnąć dojrzałość i skutecznie chronić malca przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, alergenów, urazów oraz utratą wody.
ABC codziennej pielęgnacji

Delikatna skóra dziecka pełni w jego organizmie niezwykle ważne funkcje. To właśnie dlatego bobas potrzebuje wyjątkowej troski każdego dnia. Specjalnej pielęgnacji wymaga zwłaszcza bardzo wrażliwa skóra okolic pieluszkowych stale narażona na bezustanny kontakt z ogromną ilością szkodliwych, groźnych, chorobotwórczych substancji. Tylko odpowiednią pielęgnacją sprawimy, że dziecko uniknie groźnych i bolesnych podrażnień i odparzeń skórnych. Codzienna kąpiel, dobrze dobrane pieluszki, regularne przewijanie i doskonale dobrane kosmetyki pielęgnacyjne, zwłaszcza zaś krem do pielęgnacji pupy dziecka ? oto podstawy właściwej, codziennej pielęgnacji


Niezbędnik rodzica
Właściwa higiena delikatnej skóry okolic pieluszkowych to podstawa zdrowia dziecka. To bardzo ważne, aby każdorazowo podczas przewijania przemywać pupę niemowlęcia czystą, ciepłą wodą. Pomocne w utrzymaniu właściwego ph skóry pociechy jest także stosowanie specjalnych kremów organicznych. Zaaplikowanie niewielkiej ilości wysokiej jakości balsamu opartego na naturalnych składnikach da dodatkową ochronę i istotnie poprawi komfort maluszka.
Warto wiedzieć, że najlepszym balsamem do pielęgnacji pupy niemowlęcia jest ten, który nie zawiera szkodliwych dla zdrowia malucha substancji, takich jak alkohol, pochodne ropy naftowej, parabeny czy sztuczne substancje zapachowe. Dobrą i skuteczną ochronę dają więc jedynie wysokiej jakości składniki naturalne i kosmetyki stworzone bez użycia szkodliwych substancji chemicznych. Właśnie takim produktem jest ORGANICZNY balsam do pielęgnacji pupy niemowlęcia Bentley Organic.

Krem kremowi nierówny
Na sklepowych półkach pełno jest kremów pielęgnacyjnych. Pięknie zapakowane, cudnie pachnące, kuszą i zwodzą młodych rodziców. Tymczasem warto wiedzieć, że krem kremowi nierówny i że pełną ochronę dają jedynie produkty organiczne, oparte na bazie w pełni naturalnych składników. ORGANICZNY balsam do pielęgnacji pupy niemowlęcia Bentley Organic jest ? jak podkreślają specjaliści ? rozwiązaniem najlepszym z możliwych. Zawiera naturalną oliwę z oliwek, olej ze słonecznika, wosk pszczeli i olejki z rumianku. Ta wyjątkowa kompozycja naturalnych składników doskonale chroni pupę pociechy przed działaniem szkodliwych substancji, stwarzając wrażliwej i delikatnej skórze maluszka najlepsze warunki do osiągnięcia dojrzałości. Żaden inny produkt nie chroni pupy szkraba lepiej.

Najwyższą jakość produktu potwierdza certyfikat Soil Association.

Organiczny balsam do pielęgnacji pupy Bentley Organic www.bentleyorganic.pl
Pojemność: 100 g, cena 53 pln

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy