Zdrowie

Poradnik dla mężczyzn, co zrobić gdy żona choruje i trzeba zająć się domem i dziećmi

Mężczyzno! Jeżeli: – Twoje życie przypomina Armagedon, a Ty nie możesz sobie poradzić; – Wszystkie obowiązki domowe są na Twojej głowie, a doba jest zbyt

Mężczyzno! Jeżeli:
– Twoje życie przypomina Armagedon, a Ty nie możesz sobie poradzić;
– Wszystkie obowiązki domowe są na Twojej głowie, a doba jest zbyt krótka;
– Ty czujesz się zdezorientowany i zmęczony, a dzieci wciąż chcą się bawić;
– Nie wiesz co to znaczy ?ubrać dziecko na cebulkę?, a masz to zrobić (sic!);
Oczywiste jest, że wydarzyło się to, co najgorsze i niespodziewane ? Twoja żona zachorowała! Dowiedz się co zrobić, aby przetrwać ten trudny czas!

Na spacer z dzieckiem
Ruch to podstawa! Jednak pogoda jesienna bywa zdradliwa. Ubierz dziecko na ?cebulkę?, ponieważ powietrze gromadzące się pomiędzy warstwami dodatkowo izoluje od zimna. Kiedy na zewnątrz jest chłodno, nie możesz zapomnieć o rękawiczkach i czapce dla malca (najlepsza jest kominiarka, która chroni również szyję i twarz). Nie narzucaj zbyt szybkiego tempa spaceru, za duży wysiłek może spowodować, że dziecko się spoci, przewieje mu plecy i przeziębienie ?gwarantowane?.

Na kogo wypadnie – na tego bęc!
Przed Tobą ogromne wyzwanie ? zabawy z dzieckiem. Wymagają kreatywności, cierpliwości i mnóstwa energii. Godne polecenia są aktywności usprawniające pamięć, gry skojarzeniowe oraz ruch. Pamiętaj, że wspólna zabawa to nie tylko edukacja i rozrywka, ale też dobry moment na pielęgnację więzi rodzinnych. Jeśli spędzisz aktywnie czas z dzieckiem wieczorem, malec szybciej zaśnie!

Domowa apteczka
Są sytuacje, w których nie ma potrzeby udawać się bezpośrednio na wizytę do lekarza, ponieważ możesz skutecznie zareagować bez wychodzenia z domu. Apteczka pierwszej pomocy, to absolutny niezbędnik każdej rodziny! Czego nie może w niej zabraknąć? Plastry, opatrunki, woda utleniona oraz termometr bezrtęciowy to podstawa wyposażenia. Uzupełnij też apteczkę o Aerozol marki Tantum Verde. Może być stosowany nawet u najmłodszych dzieci (1 dawka leku już na 4kg masy ciała). Dodatkowo opatentowany, wysokiej jakości aplikator zapewnia szybkie i bezpieczne podanie leku bezpośrednio do źródła bólu ? miejsca zapalenia.

Tantum Verde to lek o udowodnionej skuteczności w leczeniu objawów towarzyszących stanom zapalnym jamy ustnej i gardła. Szybko łagodzi ból, zmniejsza zaczerwienie i obrzęk wywołane infekcjami wirusowymi lub bakteryjnymi. Zawiera benzydaminę, która wykazuje właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, miejscowo znieczulające i antyseptyczne.
cena detal za op. 30ml: ok. 24 zł
Dystrybutor – Angelini Pharma Polska

Tantum Verde
#niedozastąpienia!

Więcej informacji na temat firmy oraz dystrybuowanych produktów na stronie: www.tantumverde.pl oraz na www.facebook.com/tantumverde .

Tantum Verde Aerozol, 1,5 mg/ml Benzydamini hydrochloridum aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle.
Wskazania: Produkty lecznicze stosuje się do leczenia dolegliwości i objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk) związanych ze stanami zapalnymi jamy ustnej i gardła tj. w zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii a także po intubacji.
Przeciwwskazania: Produkty lecznicze są przeciwwskazane u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub substancje pomocnicze wchodzące w ich skład.
Podmiot odpowiedzialny:Aziende Chimiche Riunite Angelini Francesco A.C.R.A.F. S.p.A. Viale Amelia 70, 00181 Rzym, Włochy.
Przedstawiciel podmiotu odpowiedzialnego: Angelini Pharma Polska Sp. z o.o., 05-552 Łazy, ul. Podleśna 83.
OTC- produkty lecznicze wydawane bez recepty.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

TV- aerozol

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy