Produkty

Praktyczna torba dla mamy i taty

Praktyczna torba dla mamy i taty Obecnie większość rodziców śledzi nowinki z rynku, gdyż pragnie zapewnić dziecku najlepszą opiekę. W tych poszukiwaniach rodzice często szukają

Praktyczna torba dla mamy i taty
Obecnie większość rodziców śledzi nowinki z rynku, gdyż pragnie zapewnić dziecku najlepszą opiekę. W tych poszukiwaniach rodzice często szukają produktów, które zachowają swoją funkcjonalność na długie lata i będą rosły razem z ich pociechami.

Jedno rozwiązanie dla dwojga rodziców
W takich poszukiwaniach warto zwrócić uwagę na produkty, które mogą używać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przykładem mogą tu być uniwersalne torby marki Babymule, które dostępne są w sklepie internetowym www.mavero.pl. Charakteryzują się one ciekawym designem, funkcjonalnością i wytrzymałością. Zachwycają rodziców także swoją wyjątkowo dużą pojemnością.

Uniwersalność na długie lata
Torby z kolekcji marki Babymule sprawdzą się zarówno w opiece nad noworodkiem i niemowlęciem (zawierają matę do przewijania, kieszeń szybkiego reagowania, termo opakowanie na butelkę oraz etui na mokre chusteczki i zużyte pieluszki), jak i kilku latka. Z czasem przyda się nastolatkowi, który wybiera się na basen lub na trening sportowy. Dzięki temu, że torba wykonana jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć, zabrudzenia i uszkodzenia, posłuży naprawdę przez długie lata.

Wszystko co potrzebne, zawsze pod ręką
Dzięki temu, że torba to aż 22 litry pojemności możesz mieć pod ręką wszystko to co potrzebne jest na spacerze z dzieckiem. Dodatkowym atutem jest to, że torbę Babymule można nosić jak tradycyjną torbę na ramię, plecak, albo po prostu przywiesić ją do rączki wózka przy pomocy specjalnych zaczepów. Duży wybór kolorów sprawia, że każdy wybierze model idealnie wpisujący się w jego gust i pasujący do dziecięcego wózka.

Więcej informacji o produkcie rodzice znajdą na www.mavero.pl

Torba Babymule Original – cena: 449 pln

Torba Babymule Woodland Print- cena: 449 pln

babymule_red_grey_1

babymule_black_1

babymule_black_2

babymule_black_3

babymule_black_4

babymule_black_5

babymule_black_grey_1

babymule_black_grey_2

babymule_black_grey_3

babymule_green_3

babymule_green_grey_1

babymule_green_grey_2

babymule_red_2

babymule_red_3

babymule_red_4

babymule_red_5

babymule_red_6

babymule_red_7

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy