Poród Wiadomości branżowe

Prezes Headlines Porter Novelli Jurorem międzynarodowego konkursu SIFE Poland 2012

SIFE to największa międzynarodowa inicjatywa z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, łącząca działania środowisk biznesowych i studenckich. Obecnie w organizację zaangażowanych jest 38 państw, 1600 uczelni i blisko 300 renomowanych

SIFE to największa międzynarodowa inicjatywa z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, łącząca działania środowisk biznesowych i studenckich. Obecnie w organizację zaangażowanych jest 38 państw, 1600 uczelni i blisko 300 renomowanych firm. W Polsce SIFE rozwija się od 2009 roku.

Konkurs SIFE polega na realizacji projektów przedsiębiorczych przez studentów, którzy starają się rozwiązać problemy lokalnych społeczności w trzech wymiarach: biznesowym, społecznym i ekologicznym. Raz w roku działania zespołów studenckich są oceniane przez biznesowe Jury na ogólnokrajowych konkursach, a następnie podczas Finału Światowego /SIFE World Cup/, w tym roku w Waszyngtonie, na którym swoją obecność potwierdziła Hilary Clinton.

SIFE w Polsce wspiera strategicznie m.in. Giełda Papierów Wartościowych, PwC, Chartis Europe, Unilever Polska oraz partnerzy medialni.

Swój udział w Jury konkursu potwierdzili już m.in.:

Paweł Ornatek (Prezes), Lyreco

Paweł Kacprzyk (Prezes), Medicover

Anna Podyma (Prezes), AXA TFI

Przemysła Pięta (Prezes), Amber Energia

Adam Opaliński (Członek Zarządu), Dalkia Polska

Piotr Pawiński (Dyrektor Generalny), Provimi Pet Food

Beata Janczur, (Wiceprezes) Credit Agricole

Tomasz Miłosz, (Dyrektor Personalny) PwC

Izabela Jochym (Członek Zarządu) TNT

Bogusław Skuza ( Członek Zarządu) PZU

Joanna Pruszyńska (Prezes) Headlines Porter Novelli

Joanna Smolińska (Dyrektor Generalny) Antalis

Lidia Adamska  (Członek Zarządu) GPW

A to już wiesz?  Przedstawiciele administracji publicznej oraz wiodących firm wzięli udział w debacie dotyczącej przyszłości energetyki w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy