Wiadomości branżowe

Headlines Porter Novelli o trendach PR medycznego na Konferencji OSOZ ,,Trendy zarządzania w ochronie zdrowia?

W dniach 12 i 13 Maja 2011 w warszawskim hotelu Marriott odbędzie się 11 edycja konferencji organizowanej przez Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia, zatytułowana „Trendy zarządzania w ochronie zdrowia”.  Headlines Porter Novelli zaprasza na wykład Eweliny Nazarko-Ludwiczak, Healthcare & Life Director Headlines Porter Novelli.  Prezentacja skupi się na  globalnych kierunkach komunikacji o zdrowiu oraz przykładach ich adaptacji do polskich warunków.  


Ewelina Nazarko-Ludwiczak jest uznawana za eksperta PR medycznego, dzięki unikalnemu doświadczeniu zawodowemu. W latach 2002-2009 była kierownikiem działu PR i rzecznikiem prasowym Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Stworzyła pierwszy w Polsce zespół odpowiadający za komunikację  w szpitalu publicznym. Odpowiadała za całość działań komunikacyjnych – komunikacja wewnętrzna, zewnętrzna, media, sponsorzy, fundacje, komunikacja kryzysowa. Współpracowała z firmami farmaceutycznymi, fundacjami i stowarzyszeniami tworząc i prowadząc kampanie społeczne i edukacyjne. Doradzała m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, Centrom Kardiologii Allenort, Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii. Laureatka pierwszej edycji nagrody branżowej PROTONY 2007, członek Akademii Public Relations.


Headlines Porter Novelli jest od 15 lat wiodącą agencją PR w Polsce, a od 5 lat wchodzi w skład globalnej sieci Porter Novelli. Od wielu lat agencja odnosi sukcesy w prowadzeniu projektów w obszarze ochrony zdrowia, wprowadzaniu na rynek leków OTC/ Rx oraz tworzeniu kampanii świadomościowych. Wśród zrealizowanych projektów było m.in. wprowadzenie – na polski rynek plastrów antykoncepcyjnych Evra,  kampania świadomościowa Chronię życie przed rakiem szyjki macicy, kampania profilaktyczna Badaj Znamiona! Profilaktyka czerniaka.


Więcej informacji na www.headlines.pl Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy