Dziecko Wiadomości branżowe

I mama wie, co maluch je

Słoiczki czy dania samodzielnie przygotowywane? Oto jest pytanie! Dyskusja o tym, który ze sposobów żywienia najmłodszych jest dla nich najlepszy, trwa od lat. Rośnie bowiem

Słoiczki czy dania samodzielnie przygotowywane? Oto jest pytanie! Dyskusja o tym, który ze sposobów żywienia najmłodszych jest dla nich najlepszy, trwa od lat. Rośnie bowiem świadomość młodych mam, że istnieje jasny i oczywisty związek pomiędzy dietą bobasa a jego zdrowiem. Co serwować maluchowi, aby rósł zdrowo, cieszył się świetną kondycją, dobrą odpornością i z chęcią poznawał świat? Odpowiednio zbilansowane posiłki.

Szybko, smacznie, zdrowo

Wiele młodych mam zastanawia się, czy można samodzielnie, szybko i bez problemów przygotować maluchowi smaczne i zdrowe jedzenie. Oczywiście, że można! Wygoda przygotowania, pewność, że dziecko je najlepsze produkty, dania bogate w witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju, menu dostosowane do indywidualnych smaków i potrzeb maluszka oraz zaproszenie bobasa do uczestnictwa w życiu rodzinnym ? to wszystko zyskujesz, przygotowując posiłki z pomocą wielofunkcyjnego urządzenia Petit Gourmet ze sklepu www.babymama.pl

Dlaczego warto

Jest wiele powodów, dla których warto gotować z wielofunkcyjnym urządzeniem Petit Gourmet. To wieloczynnościowe urządzenie nie tylko gwarantuje zachowanie w potrawach wszystkich niezbędnych składników odżywczych i witamin, ale także pozwala zapracowanym mamom szybko i bez zbędnych kłopotów zaserwować maluchowi przepyszny i zdrowy obiad. Jak to możliwe? To proste! Wielofunkcyjne urządzenie Petit Gourmet składa się z dwóch pojemników, w których możesz równocześnie ugotować na parze zdrowe warzywa, bogate w witaminy owoce oraz mięso czy podgrzać butlę z mlekiem. Na znajdujących się pod pojemniczkami podstawkach zbiera się sok wytwarzany w czasie gotowania, który następnie może zostać zużyty.

Od pierwszych miesięcy

Zaczynasz wzbogacać dietę swojego dziecka? Powoli wprowadzasz malucha w rozkoszny świat nowych smaków? Wielofunkcyjne urządzenie Petit Gourmet ze sklepu www.babymama.pl pomoże Wam odkryć smak nowych potraw. Dzięki wieloczynnościowemu urządzeniu szybko i zdrowo przygotujesz posiłek dla swojego dziecka, a dzięki wbudowanemu mikserowi w mig uzyskasz taką konsystencję pokarmu, jaką możesz podać swojej pociesze.

Wielofunkcyjne urządzenie Petit Gourmet to najlepszy przyjaciel młodej mamy. Przekonaj się sama, jak szybko można przygotować zdrowy posiłek dla malucha i miej pewność, że dziecko je pełnowartościowe produkty.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy