Wiadomości branżowe

Headlines Porter Novelli partnerem merytorycznym II Forum Marketingu i PR w ochronie zdrowia

Agencja Headlines Porter Novelli jest partnerem merytorycznym II Forum Marketingu i PR w ochronie zdrowia, które odbędzie się w dniach 22 – 23 września br.  w Warszawie. Ideą forum jest spotkanie osób zajmujących się szeroko rozumianą komunikacją o zdrowiu, pracujących w szpitalach, medycznych sieciach prywatnych, firmach farmaceutycznych, agencjach PR. To unikalna okazja do zapoznania się z

Agencja Headlines Porter Novelli jest partnerem merytorycznym II Forum Marketingu i PR w ochronie zdrowia, które odbędzie się w dniach 22 – 23 września br.  w Warszawie.

Ideą forum jest spotkanie osób zajmujących się szeroko rozumianą komunikacją o zdrowiu, pracujących w szpitalach, medycznych sieciach prywatnych, firmach farmaceutycznych, agencjach PR. To unikalna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami – w tym roku prezentację otwierającą przedstawią – Marta Majewska z Porter Novelli w Brukseli, ekspert w zakresie mediów społecznościowych oraz Ewelina Nazarko – Ludwiczak z Headlines Porter Novelli, ekspert PR placówek medycznych. Organizatorom zależy na praktycznym charakterze Forum – wśród zaproszonych gości są dziennikarze, praktycy PR, dyrektorzy marketingu. Poruszone zostaną zagadnienia współpracy z mediami, social media, komunikacji wewnętrznej, wypalenia zawodowego i społecznej odpowiedzialności biznesu. W ramach Forum odbędą się także zajęcia warsztatowe dotyczące m.in. komunikacji kryzysowej. „Cieszymy się, że możemy prezentować najnowsze trendy w komunikacji o zdrowiu, dzieląc się także naszym wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie podczas tak unikalnego wydarzenia. Na szczególną uwagę zasługuje tegoroczny program, obejmujący tak wiele różnorodnych zagadnień” – powiedziała Joanna Pruszyńska – Witkowska, Prezes Headlines Porter Novelli.

Program II Forum Marketingu i PR w ochronie zdrowia:

http://konferencje.termedia.pl/?II_Forum_Marketingu_i_PR_w_Ochronie_Zdrowia_-_Program&e=101&p=1132                

Od 15 lat Headlines Porter Novelli jest wiodącą agencją PR w Polsce, od 5 lat wchodzi w skład globalnej sieci Porter Novelli. Od wielu lat odnosi sukcesy w prowadzeniu projektów z obszaru ochrony zdrowia, wprowadzaniu na rynek leków OTC/Rx oraz tworzeniu kampanii świadomościowych – m.in. kampania Chronię życie przed rakiem szyjki macicy, kampania profilaktyczna Badaj znamiona, wprowadzenie na polski rynek plastrów antykoncepcyjnych Evra. 

Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy