Produkty dla dzieci

Kindii ? sięgnij po nowe

Kindii ? sięgnij po nowe, lepsze!

Wszystkie mamy z pewnością ucieszy wiadomość, że marka Kindii ? ekspert w pielęgnacji dziecięcej skóry ? wprowadza na rynek nowe, udoskonalone wersje ich ulubionych chusteczek nawilżanych. Dzięki nowoczesnym recepturom chusteczki Kindii zapewnią maluszkom jeszcze lepszą pielęgnację i optymalną ochronę każdego dnia.

Marka Kindii już od wielu lat gwarantuje najlepszą pielęgnację dla najmłodszych. Produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry dziecka zapewniają niezmącone niczym czułe chwile, które dzielimy z naszymi maleństwami. Chusteczki, płatki i patyczki Kindii są niezbędnymi akcesoriami, które powinny znaleźć się w zasięgu ręki każdej świadomej mamy. Teraz do wszystkich znanych i lubianych przez rodziców zalet nawilżanych chusteczek Kindii dochodzą nowe atuty.

Cenna zawartość w nowej formie
W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych Kindii wprowadziło nowe, specjalistyczne receptury, które jeszcze lepiej dopasowują się do potrzeb i problemów skóry dziecka. Kluczowym elementem składu wszystkich chusteczek są emolienty naturalnego pochodzenia. Oparta na nich, ulepszona formuła zapewnia, że skóra naszych pociech będzie chroniona i nawilżona, a my zapomnimy o problemach związanych z podrażnieniami, odparzeniami czy alergią. Nowe chusteczki Kindii zyskały również atrakcyjne opakowanie. Dzięki przejrzystej grafice bez problemu znajdziemy na nim informacje o zaletach produktu, jego recepturze i działaniu oraz typie skóry, dla którego jest przeznaczony ? abyśmy mogli szybko wybrać te chusteczki, które najbardziej pasują do potrzeb naszego malucha.

W nowych opakowaniach Kindii znajdziemy większe niż dotychczas chusteczki, wykonane
z delikatnego materiału, z wytłoczonym wzorem zwierzątek, które zapewnią nam komfort korzystania podczas codziennej pielęgnacji. Kolejnym ważnym atutem jest fakt, że chusteczki zostały wyprodukowane w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego ? z pierwszej na świecie włókniny Arvell, dlatego korzystając z nich, chronimy przyrodę!
Różne oblicza pielęgnacji doskonałej

Czy Twój maluszek ma skórę normalną, delikatną czy może wrażliwą, skłonną do atopii? Dopasowanie chusteczek do rodzaju skóry jest niezwykle istotne, ponieważ gwarantuje całkowite wykorzystanie działania produktu. Nowa, skuteczna seria produktów Kindii z udoskonaloną recepturą obejmuje:

Chusteczki nawilżane Kindii Ultra Sensitive do skóry wrażliwej, skłonnej do atopii. Delikatnie nawilżają i chronią przed odparzeniami i podrażnieniami dzięki zawartości:
? pantenolu wspomagającego proces gojenia skóry od wewnątrz
?chlorheksydyny o działaniu antyseptycznym, chroniącej od wewnątrz uszkodzoną skórę przed wnikaniem drobnoustrojów i ryzykiem zakażenia
Dodatkowo:
? tworzą barierę ochronną
? skutecznie i łagodnie oczyszczają skórę dziecka
? nie pozostawiają uczucia lepkości na skórze
? są hipoalergiczne ? bez alergenów, bez substancji zapachowych

Cena: 4,99 zł/opakowanie (60 szt.)

Chusteczki nawilżane Kindii New Baby Care dedykowane są delikatnej skórze noworodków i niemowląt. Doskonale nawilżają i natłuszczają skórę dzięki zawartości emolientów:
? chronią naskórek przed wnikaniem niepożądanych substancji
? pomagają utrzymać naturalne nawodnienie skóry
Dodatkowo:
? tworzą barierę ochronną, chronią przed suchością i podrażnieniami
? skutecznie i łagodnie oczyszczają skórę dziecka
? mają bardzo delikatny zapach, dający uczucie odświeżenia
? nie pozostawiają uczucia lepkości na skórze
? produkt jest rekomendowany do stosowania u noworodków od 1 dnia życia

Cena: 4,99 zł/opakowanie (60 szt.)

Chusteczki nawilżane Kindii Skin Balance do codziennej pielęgnacji skóry normalnej niemowląt i małych dzieci. Doskonale pielęgnują i nawilżają skórę dziecka dzięki zawartości:
? olejku migdałowego ? naturalnego emolientu, który nawilża i ujędrnia skórę
? witaminy E, która przeciwdziała stanom zapalnym i sprzyja regeneracji uszkodzonego naskórka
Dodatkowo:
? chronią przed podrażnieniami
? skutecznie i delikatnie oczyszczają skórę dziecka
? mają bardzo delikatny zapach, dający uczucie odświeżenia
? nie pozostawiają uczucia lepkości na skórze

Cena: 4,99 zł/opakowanie (72 szt.)

? Bawełniane płatki Kindii Baby Sensitive są idealne do codziennego przemywania
i osuszania wrażliwej skóry twarzy oraz ciała maluszka (do stosowania po zwilżeniu wodą lub oliwką, a także do nanoszenia kremu lub zasypki) dzięki swojej niezwykłej delikatności oraz temu, że nie pozostawiają włókien.
Cena: 5,99 zł/ opakowanie (60 szt.)

? Bawełniane patyczki Kindii Baby Sensitive wyróżnia specjalnie profilowana główka z ogranicznikiem zapewniająca bezpieczeństwo i komfort użycia oraz delikatną pielęgnację trudno dostępnych miejsc, takich jak oczy, uszy, nosek i pępek.
Cena: 3 zł/opakowanie (60 szt.)

Wszystkie produkty Kindii są hipoalergiczne, o pH neutralnym dla skóry, nie zawierają PEG, ani alkoholu. Produkty zostały przebadane dermatologicznie.
Już dziś sięgnij po nowe, lepsze, dopasowane do potrzeb Twojego dziecka produkty Kindii, aby zapewnić mu radosne dzieciństwo, a sobie ? beztroskie macierzyństwo!

Materia_y prasowe_Kindii

Kindii Baby Sensitive bawe_niane p_atki dla niemowl_t

Kindii Baby Sensitive bawe_niane p_atki dla niemowl_t_2

Kindii Baby Sensitive bawe_niane patyczki dla niemowl_t

Kindii Baby Sensitive bawe_niane patyczki dla niemowl_t_2

Kindii New Baby Care_chusteczki nawil_ane do delikatnej sk_ry noworodk_w i niemowl_t

Kindii Skin Balance_chusteczki nawil_ane do sk_ry normalnej

Kindii Ultra Sensitive_chusteczki nawil_ane bezzapachowe do sk_ry wra_liwej

KV Kindii

Materia_y prasowe_Kindii 2

Materia_y prasowe_Kindii 3

Kindii. Wybór kochających mam

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy