Produkty dla dzieci

Siedziska sprawdzają się wszędzie tam, gdzie goszczą najmłodsi

Siedziska dla dzieci. Poznaj najnowsze trendy Siedziska sprawdzają się wszędzie tam, gdzie goszczą najmłodsi. Dlaczego warto w nie inwestować? Ponieważ stanowią świetny, modny, stylowy element

Siedziska dla dzieci. Poznaj najnowsze trendy

Siedziska sprawdzają się wszędzie tam, gdzie goszczą najmłodsi. Dlaczego warto w nie inwestować? Ponieważ stanowią świetny, modny, stylowy element dekoracyjny dla każdego wnętrza, bo wspierają najmłodszych w niełatwej sztuce jedzenia posiłków przy dorosłym stole, dbają o komfort i bezpieczeństwo maluchów w trakcie biesiadowania.
Praktyczne

Kiedy warto zainwestować w siedzisko? Wtedy, gdy maluch wyrasta z fotelika do karmienia. Siedziska stanowią etap przejściowy pomiędzy czasem, w którym szkrab nie potrafi samodzielnie korzystać z krzeseł przeznaczonych dla dorosłych a momentem, w którym będzie mógł wygodnie i w pełni bezpiecznie je użytkować. Siedziska Hanna, Hela i Ela ze sklepu www.babymama.pl to grube, wysokie na 8 centymetrów poduchy wykonane z doskonałej jakości, gęstej gąbki, które się nie zapadają się i utrzymują dziecko cały czas na tej samej wysokości. Siedziska są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich kształt na długo pozostaje bez zmian i pociechy mogą długo z nich korzystać.

Wspierają rozwój

Dla zdecydowanej większości polskich rodzin wspólne jedzenie posiłków jest niezwykle istotne. To właśnie wtedy tworzy się tradycja rodzinna, jest czas na to, aby pobyć ze sobą i blisko siebie. Ale nie tylko. Psychologowie nie mają wątpliwości, że dzieci, które od najmłodszych lat są zapraszane do stołu i uczestniczą w spożywaniu posiłków na takich samych zasadach jak dorośli (np. siedząc na zwykłym krześle, a nie w krzesełku dziecinnym), czują się kochane i akceptowane, lepiej się rozwijają, w przyszłości lepiej radzą sobie w szkole. Dlaczego? Dlatego, że wspólne posiłki gwarantują bliski kontakt. Dzieci czują się pewnie i bezpiecznie, wiedzą, że mogą liczyć na najbliższych i że zawsze zostaną wysłuchane.

Design
Siedziska Hanna, Hela i Ela są nie tylko wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim bardzo stylowe. Wyjątkowe połączenie wzorów i kolorów nada każdemu wnętrzu niecodzienny charakter. Radosne, kolorowe, optymistyczne motywy w bardzo stonowanej i unikatowej formie to designerski strzał w dziesiątkę.

A to już wiesz?  Śliniaki z materiałów naturalnych i syntetycznych

Siedzisko Hanna,Hela Ela- cena 90,00 pln www.babymama.pl *

Siedzisko-grafit-Hanna-Hela-i_Ela-001-2014-03-30 _ 21_32_44-75

Siedzisko-Kapitana-Jaśka-Hanna-Hela-i_Ela-005-2014-03-30 _ 21_32_50-75

Siedzisko-Panny-Fiony-Hanna-Hela-i_Ela-002-2014-03-30 _ 21_32_45-75

Siedzisko-Panny-Milki-Hanna-Hela-i_Ela-003-2014-03-30 _ 21_32_47-75

Siedzisko-turkus-Hanna-Hela-i_Ela-004-2014-03-30 _ 21_32_48-75

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy