Kobieta Przygotowania w domu Wiadomości branżowe

Mama dobrze zorganizowana

Pojawienie się maluszka na świecie to ogromna radość. Ale i ogrom obowiązków. Aby z powodzeniem radzić sobie z opieką i pielęgnacją nad dzieckiem od pierwszych chwil bycia razem, warto się dobrze zorganizować już na starcie i postawić na rozwiązania sprawdzone od lat.
Non stop pielęgnacji
Czy wiesz, jak ważną funkcję w organizmie Twojego dziecka pełni skóra? To ona zapewnia maluszkowi skuteczną ochronę przed bakteriami, wirusami, grzybami, przed szkodliwym działaniem czynników mechanicznych, termicznych i promieniowaniem świetlnym. Przed pierwsze lata życia dziecka, gdy skóra stale się rozwija, musisz być szczególnie ostrożna. Warto jak najczęściej zmieniać bobasowi pieluszkę. Długi kontakt delikatnej skóry dziecka z enzymami zawartymi w moczu lub w kupce źle wpływa na kondycję skóry i może powodować uszkodzenia naskórka. A to nie tylko skutecznie redukuje ochronę maleństwa, ale też wywołuje u malucha dyskomfort, płacz, niepokój. Dlatego zmieniaj pieluchę dziecka najczęściej jak to możliwe. I zawsze miej pod ręką odpowiednie kosmetyki i preparaty ochronne. To podstawa właściwej pielęgnacji.
Funkcjonalność przede wszystkim
Aby właściwie dbać i pielęgnować bobasa, potrzebujesz naprawdę wielu produktów. Pieluszki, chusteczki, kremy, pudry to zaledwie niewielka część kosmetyków i akcesoriów, które trzeba mieć zawsze przy sobie. Dzięki przenośnemu organizerowi na pieluszki i akcesoria JJ Cole zawsze i wszędzie masz pod ręką wszystko to, czego potrzebujesz. Organizer na pieluszki JJ Cole ze sklepu www.babymama.pl to niezwykle praktyczne rozwiązanie, sprawdzone i rekomendowane przez setki tysięcy mam z całego świata. Usztywniany pojemnik pomieści pieluchy, chusteczki, kremy do pielęgnacji, kosmetyki ochronne, pudry i wszelkie inne kosmetyki i akcesoria, a wysuwana, głęboka szufladka to idealne miejsce na małe drobiazgi. Organizer dodatkowo zawiera matę do przewijania, dzięki czemu kompleksowo i w pełni higienicznie przewiniesz bobasa i optymalnie zadbasz o jego skórę.
Organizer to idealne rozwiązanie dla młodych mam. Już nie musisz nerwowo kręcić się po pokoju w poszukiwaniu maty do przewijania i tracić czas na odnajdywanie zaginionych kosmetyków. Dzięki organizerowi na pieluszki JJ Cole masz swój przenośny kącik do przewijania. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie i zawsze mieć pewność, że masz przy sobie wszystko to, czego potrzebuje Twoje dziecko.
Więcej informacji rodzice znajdą na stronie: www.babymama.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy