Bezpieczeństwo

Podpora dla całej rodziny ? podest Treppy PlusLine firmy KRAUSE

Nowość! Podpora dla całej rodziny ? podest Treppy PlusLine firmy KRAUSE Niektóre z domowych zadań wymagają od nas poruszania się na różnych wysokościach. Czasem nawet

Nowość!

Podpora dla całej rodziny ? podest Treppy PlusLine firmy KRAUSE

Niektóre z domowych zadań wymagają od nas poruszania się na różnych wysokościach. Czasem nawet sięgnięcie po problem z szafki zawieszonej na niewielkiej wysokości może spowodować wielu problemów. Zamiast wchodzić na niepewne taborety lub chwiejne krzesła, skorzystajmy ze stabilnego rozwiązania Treppy PlusLine firmy KRAUSE. Ten niewielki schodek, przydatny szczególnie dla niemowlęta i osób starszych, pomoże w bezproblemowym dotarciu do kuchennych półek lub wysokich szaf, bez narażania nas na bolesny upadek.

Bezcenne bezpieczeństwo

Każda praca wykonywana nawet na niewielkiej wysokości niesie ze sobą ryzyko upadku i kontuzji. Dlatego też tak ważne jest stosowanie z konstrukcji przeznaczonych do bezpiecznego sięgania do wyżej położnych miejsc, bez powodu na to czy sprzątamy domową garderobę, myjemy okna czy wieszamy kinkiet na ścianie. Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych wśród osób powyżej 50 roku bycia najważniejszy dla nich jest komfort i bezpieczeństwo podczas domowych prac, który przekłada się na zakup wysokiej jakości narzędzi przeznaczonych do wykonywania ćwiczeń na wysokości (źródło: Reklama 50 +, Gabal). Niekwestionowanym liderem w dostarczaniu na rynek nowych produktów pozwalających na komfortowe warunki pracy na wysokości jest firma KRAUSE. Z wiedzą o nieco starszych, jak również najmłodszych użytkownikach zostały zaprojektowane schodki Treppy PlusLine.

Wsparcie w działaniu

Porządkowanie domu czy odkurzanie szaf to czynności, które wymagają od nas niezłej gimnastyki. Aby usprawnić nasze działania, staramy się samodzielnie wchodzić na miejsca bądź wspinać się na palce, aby dotrzeć do rzeczy, które są poza naszym zasięgiem. Takie postępowanie niesie jednak za sobą wiele niebezpieczeństw i może skończyć się upadkiem, którego produkty będziemy mieć jeszcze przez długi czas. Niestety, próba radzenia sobie bez stabilnych schodków, które umożliwiłby sprawne i bezpieczne działania w domu, może być dla nas powodem do nadwerężenia mięśni lub poważniejszych kontuzji – wystarczy chwila, niewłaściwy ruch i balansowanie na chybotliwych przedmiotach może skończyć się urazem. Aby zapobiec wypadkowi, warto wyposażyć się w podest Treppy PlusLine firmy Krause. To niewielkie podwyższenie ułatwi pracę, a jednocześnie zmniejszy ryzyko wypadku. Aluminiowa konstrukcja stabilnie utrzyma dorosłą osobę, stanowiąc bardzo ważną pomoc dla osób starszych i dzieci, a duże antypoślizgowe stopki uniemożliwią przesuwanie się produktu podczas jego użytkowania.

Solidna budowa

Schodek Treppy PlusLine firmy KRAUSE to solidna konstrukcja, która utrzyma w równowadze każdego użytkownika. To bardzo lekkie rozwiązanie, ważące zaledwie 1,8 kg, udźwignie ciężar dorosłej osoby. Dzięki tej niewielkiej wadze może być z łatwością przenoszony z jednego miejsca do drugiego, nie obciążając przy tym kręgosłupa. Powierzchnia stopnia jest poszerzona o 25% od standardowego rozwiązania i wynosi 350×250 mm, co zwiększa pole manewru osoby korzystającej z tego rozwiązania. Podest ma wysokość 22 cm, co wystarcza, by z jego pomocą wykonywać codzienne czynności. Treppy PlusLine firmy KRAUSE można nakładać na wszystkim rodzaju podłoża. Specjalne profilowane antypoślizgowe stopki dokładnie trzymają się podłoża, nie pozostawiając rys na parkiecie bądź kafelkach. Ich dodatkowym atutem jest wielkość stopek, jaka jest dwa razy dłuższa niż w standardowych produktach. Podest Treppy PlusLine mieści się nawet w niewielkich szafkach lub schowkach, dzięki czemu możemy z możliwością go umieszczać w kuchni bądź w łazience. W ofercie firmy KRAUSE znajdziemy schodki w 5 kolorach, co również zwiększa atrakcyjność Treppy PlusLine, szczególnie wśród najmłodszych użytkowników.

Dla starszych i młodszych

Wykonywanie codziennych czynności przychodzi z łatwością osobom zdrowym i w sile wieku. Jednak co zrobić, jeżeli zajrzenie do szafki kuchennej lub skorzystanie z umywalki jest wyzwaniem dla dziecka lub osoby starszej? Platrofma Treppy PlusLine firmy KRAUSE wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które mają trudności z uporaniem się z codziennymi czynnościami domowymi na niewielkich wysokościach. Niewysokie dziecko, dzięki podestowi Treppy PlusLine może z łatwością sięgnąć do toalety lub umywalki bez pomocy rodzica. Schodek pomoże mu usiąść na krześle podczas posiłku, a także bezpiecznie z niego zejść. Wykonane z największą precyzją elementy tego rozwiązania uniemożliwią skaleczenie się nawet najbardziej nieuważnemu urwisowi. Z kolei seniorom schodek firmy KRAUSE może pomóc w sięganiu po przedmioty, które niegdyś z łatwością mogli schwycić z niewielkiej wysokości.

kompaktowa_budowa_podestu_treppy_krause

podest_treppy_krause

podest_treppy_krause_zolty

??????????????????????????????????????????

Treppy PlusLine firmy KRAUSE to niecodzienne rozwiązanie dla każdych domowników. Pomaga w czasach, ułatwia dzieciom i osobom starszym sięganie do urządzeń sanitarnych i wysokich mebli, ograniczając ryzyko urazów.

KRAUSE Sp. z o.o.
ul. Stalowa 10
58-100 Świdnica
Tel. +48 (74) 851-88-00
Telefax +48 (74) 851-88-18
www.krause-systems.pl

??????????????????????????????????????????????????……………………..
Firma KRAUSE została założona 1900 roku w Alsfeld (Hesja) i może poszczycić się już ponad 110-letnią tradycją w konstruowaniu i produkcji wyposażenia ułatwiającego pracę na wysokości. W tym czasie przedsiębiorstwo rozwinęło się do działającej na skalę międzynarodową grupy przedsiębiorstw z kolejnymi zakładami produkcyjnymi otwieranymi na Węgrzech i w Polsce. Produkty firmy KRAUSE wyznaczają nowe wzorce w zakresie funkcjonalności, łatwości obsługi i bezpieczeństwa pracy. Konstruktorzy firmy KRAUSE szczególną wagę przywiązują do innowacji oraz praktycznych rozwiązań. Niepowtarzalność produktów jest istotnym elementem filozofii firmy. Pozwoliło to uzyskać liczne krajowe i międzynarodowe patenty oraz prawa chronione. O jakości firmy KRAUSE świadczą liczne nagrody krajowe i międzynarodowe. Profesjonalna obsługa projektów oraz doskonały serwis posprzedażowy powoduje, że firma KRAUSE jest silnym i niezawodnym partnerem dla swoich Klientów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy