Wiadomości branżowe

Apteka, drogeria i perfumeria w jednym sklepie ? pierwszy Super-Pharm w Zakopanem

Już w najbliższy piątek, 5 października, o godzinie 10.00 przy ul. Krupówki 45  zostanie otwarty sklep Super-Pharm w Zakopanem.Będzie to pierwsza placówka popularnej sieci na Podhalu, a trzydziesta dziewiąta w Polsce.   Dla wszystkich klientów, którzy pojawią się w zakopiańskim Super-Pharm, przewidziane są duże rabaty oraz wyjątkowe promocje. Za

Już w najbliższy piątek, 5 października, o godzinie 10.00 przy ul. Krupówki 45  zostanie otwarty sklep Super-Pharm w Zakopanem.Będzie to pierwsza placówka popularnej sieci na Podhalu, a trzydziesta dziewiąta w Polsce.

 

Dla wszystkich klientów, którzy pojawią się w zakopiańskim Super-Pharm, przewidziane są duże rabaty oraz wyjątkowe promocje. Za zakupy o wartości minimum 30zł, będzie można skorzystać z niecodziennych cen popularnych produktów.

 

Od najbliższego piątku również  podhalańscy Klienci Super-Pharm będą mogli korzystać z uprawnień, jakie daje członkostwo w Klubie LifeStyle. Każdy Klient, który dołączy do programuotrzymuje kartę Klubu LifeStyle, która upoważnia do zbierania punktów oraz korzystania z pogłębionych promocji, personalizowanych kuponów rabatowych.

 

Super-Pharm to nieustannie rozwijające się centrum zdrowia i urody, w którym można znaleźć bogaty asortyment produktów w różnych kategoriach. Są nimi między innymi leki na receptę, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

 

Super-Pharm to jedyna sieć sklepów typu drugstore w Polsce, będąca połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Sieć liczy 39 własnych sklepów samoobsługowych i aptek działających w większości dużych miast. Swoim zasięgiem obejmuje województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolski, świętokrzyskie i podkarpackie.

 

Więcej informacji na temat klubu LifeStyle: http://www.klublifestyle.pl

 

Źródło Super-Pharm. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy