Wiadomości branżowe

Super-Pharm otwiera trzeci sklep w Łodzi

Już w następną sobotę, 29 grudnia, o godzinie 10.00 w Galerii Łódzkiej zostanie otwarty sklep Super-Pharm. Będzie to trzecia placówka popularnej sieci w tym mieście, a czterdziesta pierwsza w Polsce. Tego dnia na wszystkich klientów czekają niepowtarzalne, przedsylwestrowe promocje!

W ciągu ostatniego roku powstało 8 sklepów Super-Pharm, między innymi w Zakopanem i Gdańsku.

Super-Pharm to centrum zdrowia i urody, w którym można znaleźć bogaty asortyment produktów w kategoriach: leki na receptę, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, dermo kosmetyki, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

O Super-Pharm

Super-Pharm to jedyna sieć sklepów typu drugstore w Polsce, będąca połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Sieć liczy 41 własnych sklepów samoobsługowych działających w większości dużych miast. Swoim zasięgiem obejmuje województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.

Super-Pharm oferuje bogaty asortyment produktów w kategoriach: kosmetyki, dermokosmetyki, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

Sieć Super-Pharm jest rynkowym liderem w Izraelu. Składa się tam z ponad 180 aptek-drogerii i zatrudnia 6000 osób. W Kanadzie sieć działa pod nazwą – Shoppers Drug Mart.

 

Źródło Super-Pharm. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #babymama   #ilo   #miesi   #nie