Produkty

To się nosi

To się nosi
Młode mamy doskonale wiedzą, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kreatywność się przydaje na co dzień, a zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy poza domem, mamy zajęte ręce, a maluch stanowczo żąda, by go nieść. Jak sobie poradzić z trzymaniem bobasa w objęciach, masą akcesoriów, bez których wyjście z dzieckiem jest zwyczajnie niemożliwe i ogarnięciem miliona innych spraw?

Pomocna dłoń
Zwykle zastanawiasz się, na co dziś postawić: zadbać o wygodę czy dobry look? Na szczęście takie dylematy już odchodzą w zapomnienie. Projektanci toreb dla mam od dawna łączą przyjemne z pożytecznym i estetyczne z praktycznym, a funkcjonalność zmieniają w? multifunkcjonalność. Na rynku właśnie pojawiła się nowa torba dla mam. To niecodzienne połączenie zwykłej torby na akcesoria dla malucha i nosidełka. Torba do noszenia dziecka i na akcesoria beżowa Claessens Kids ze sklepu www.babymama.pl świetnie sprawdza się poza domem. Sprawia, że mama wygląda dobrze i stylowo, dba o komfort swój i dziecka, a jedocześnie ma pod ręką wszystko to, co najpotrzebniejsze.

Jak się nosi? Co się nosi?
Po torbę do noszenia dziecka mogą sięgnąć te mamy, których pociechy skończyły 6. miesiąc życia i siedzą już samodzielnie. Regulowany pas na ramię oraz miękkie siedzisko pozwalają utrzymać dziecko blisko, co gwarantuje łatwość korzystania z torby oraz pełen komfort i dla mamy, i dziecka. A to wszystko dzięki specjalnej konstrukcji: wysokiej klasy, regulowanemu pasowi oraz wygodnemu, miękkiemu siedzisku. Ciężar pociechy jest prawidłowo rozłożony, kręgosłup młodej mamy odciążony, ręce wolne, a maluch szczęśliwy, uśmiechnięty, zadowolony. Czego chcieć więcej? Zwłaszcza, że projektanci Claessens Kids zadbali o wszystko i tworząc siedzisko dla malca, stworzyli też miejsce do trzymania niezbędnych akcesoriów do pielęgnacji bobasa. Jest też i wewnętrzna mata do przewijania, i zawieszka na zabawkę, duża ilość wewnętrznych i zewnętrznych kieszonek. Jednym zdaniem wszystko to, czego potrzebuje młoda mama, będąc z malcem poza domem.

Klasyczne, kontrastowe kolory, ciekawa forma i funkcjonalność, o którą ciężko gdzieś indziej. Nic dziwnego, że ten projekt z oferty szwajcarskiego producenta w mig podbił serca młodych mam z całej Europy.

Torba do noszenia dziecka i na akcesoria beżowa Claessens Kids- cena: 249,00 zł www.babymama.pl

Torba_ Claessens_Kids_1

Torba_ Claessens_Kids_2

Torba_ Claessens_Kids_3

Torba_ Claessens_Kids_4

Torba_ Claessens_Kids_5

Torba_ Claessens_Kids_6

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy