Zabawki Zabawki dla dzieci

Black & White Baby Stuff

Dzieci to najpiękniejszy dar jaki możemy dostać od losu. Dlatego też od pierwszych dni życia naszych maleństw należy im zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju. Dbamy o optymalną atmosferę w naszym domu, zapewniamy najlepszej jakości produkty żywnościowe, ale często zapominamy o stymulowaniu rozwoju niemowlaków. Najlepszymi produktami do rozwoju zmysłów dzieci w wieku niemowlęcym są zabawki. I właśnie dlatego powstało Black & White Baby Stuff, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych milusińskich.

Wszystkie produkty dla niemowląt od Black & White Baby Stuff powstają z niezwykłą starannością przy użyciu najlepszej jakości atestowanych materiałów. Dbając o bezpieczeństwo, szczegóły takie jak oczy, czy nos są wszywane ręcznie. Pluszaki zostały tak zaprojektowane by były w pełni bezpieczne dla niemowląt – mogą do woli ciągnąć za długie nogi czy uszy naszego bestselerowego Królika.

To wyjątkowe rzeczy dla niemowląt, które pomogą w stymulacji wzroku niemowlaka. Jak wiadomo noworodki tuż po urodzeniu nie rozróżniają wszystkich kolorów, a tylko kontrasty bieli i czerni, stąd pomysł na tworzenie dla niemowlaków takich właśnie produktów. Dodatkowo struktura zabawek, a w szczególności różne rodzaje materiałów użytych do ich stworzenia, sprawią, że niemowlę będzie także rozwijać zmysł dotyku.

W ofercie Black & White Baby Stuff znajdziemy wyjątkowe pacynki i pluszaki. Wszystkie produkty od Black & White Baby Stuff charakteryzują się niesamowitymi kształtami i kolorami niespotykanymi dotychczas na polskim rynku. Produkty wykonywane są w seriach po kilka lub kilkanaście sztuk, co jest gwarantem wyjątkowego designu.

Całą ofertę firmy Black & White Baby Stuff znajdziemy na stronie https://www.facebook.com/pages/BlackWhite-Baby-Stuff oraz http://pl.dawanda.com/user/Black-White-Baby-Stuff.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy