Wiadomości branżowe

Prezes Headlines Porter Novelli gościem konferencji o przedsiębiorczości kobiet w Londynie

22 marca br. w Ambasadzie RP w Londynie odbędzie się konferencja panelowa pn. „Przedsiębiorczość jest kobietą. Czy płeć powinna być kryterium? Doświadczenia Polski i Wielkiej Brytanii.”

Joanna Pruszyńska-Witkowska, Prezes agencji Headlines Porter Novelli, została zaproszona do udziału w tym wydarzeniu w charakterze prelegentki przez Beatę Stelmach, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Tematem panelu będzie: „Bizneswoman za granicą. Czy i co zmienia obecność kobiet w biznesie?”

Doświadczeniami związanymi z rolą kobiet w międzynarodowym środowisku biznesowym podzielą się m.in.: Beata Stelmach – Podsekretarz Stanu ds. globalnej polityki ekonomicznej, Henryka Bochniarz – Prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Nina Kowalewska-Motlik – Prezes Zarządu New Communication Sp. z o.o., Joanna Szymańska-Bulska – Członek Rady Nadzorczej BIOTON S.A. Wśród uczestniczek są także przedstawicielki angielskiego środowiska biznesowego. Konferencję poprowadzą: Dorota Warakomska, rzecznik prasowy Kongresu Kobiet oraz dr Małgorzata Bonikowska, Partner Zarządzający THINKTANK.

„Przedsiębiorczość jest kobietą” to konferencja zorganizowana przez THINKTANK i Ambasadę Rzeczpospolitej Polskiej w Londynie. W trakcie dwudniowych uroczystości, poruszone zostaną kwestie promocji kobiecego zarządzania zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Na zakończenie konferencji przewidziany jest koncert pod batutą Krzysztofa Pendereckiego.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy